Pacos de Ferreira |
1 – 1 |
Arouca Arouca |
Patronato de Parana |
2 – 1 |
Atletico Tucuman
Atletico Tucuman
|
St. Truiden |
0 – 1 |
Eupen Eupen |
Famalicao |
4 – 0 |
Boavista Boavista |
Club Atlético Boca Juniors |
1 – 0 |
Velez Sarsfield Velez Sarsfield |
Talleres |
0 – 1 |
Lanus Lanus |
Argentinos Juniors |
0 – 3 |
Club Atlético River Plate Club Atlético River Plate |
Besiktas |
0 – 0 |
Fenerbahce Fenerbahce |
FC Emmen |
0 – 0 |
SC Heerenveen SC Heerenveen |
Standard Liege U23 |
1 – 3 |
Anderlecht U23 Anderlecht U23 |
UD Ibiza |
3 – 2 |
Lugo Lugo |
Seongnam FC |
0 – 2 |
Suwon Bluewings Suwon Bluewings |
Academica |
1 – 1 |
Tondela Tondela |
Platinum City Rovers |
1 – 1 |
Cape Town Spurs Cape Town Spurs |
New York City FC |
2 – 1 |
Orlando City Orlando City |
Portland Timbers |
1 – 2 |
Los Angeles FC Los Angeles FC |
Sporting Kansas City |
1 – 0 |
Seattle Sounders FC Seattle Sounders FC |
Nashville SC |
1 – 2 |
Houston Dynamo Houston Dynamo |
Kristiansun BK |
4 – 4 |
Rosenborg Rosenborg |
Cavalry FC |
2 – 1 |
Valour FC Valour FC |
Cobresal |
2 – 0 |
Union Espanola Union Espanola |
Union San Felipe |
1 – 4 |
Magallanes Magallanes |
Melipilla |
2 – 2 |
CD Arturo Fernandez Vial CD Arturo Fernandez Vial |
Barito Putera |
15 : 30Hoãn |
PSM Makassar PSM Makassar |
Kokand 1912 |
2 – 3 |
Surkhon-201 Surkhon-201 |
Lokomotiv Tashkent |
1 – 3 |
Neftchi Fargona Neftchi Fargona |
Deportivo Pereira |
2 – 0 |
Deportivo Pasto Deportivo Pasto |
Atletico Junior |
1 – 0 |
Deportivo Cali Deportivo Cali |
America de Cali |
0 – 0 |
Atletico Nacional Atletico Nacional |
Santa Fe |
1 – 0 |
Envigado Envigado |
Lokomotiv Plovdiv |
1 – 3 |
CSKA 1948 CSKA 1948 |
PFC CSKA-Sofia
|
2 – 1 |
Pirin Blagoevgrad Pirin Blagoevgrad |
Toluca |
4 – 1 |
Queretaro FC Queretaro FC |
Club Santos Laguna |
3 – 0 |
Mazatlan FC Mazatlan FC |
Leon |
2 – 2 |
Tijuana Tijuana |
Orense |
1 – 1 |
Delfin Delfin |
Cumbaya |
0 – 0 |
Aucas Aucas |
Barcelona SC |
1 – 1 |
Guayaquil City Guayaquil City |
Enosis Paralimni |
2 – 0 |
Nea Salamis Nea Salamis |
Karmiotissa Pano Polemidion |
1 – 0 |
Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia |
Slavia Prague |
3 – 0 |
Slovan Liberec Slovan Liberec |
Guairena |
0 – 1 |
Olimpia Olimpia |
Tacuary |
1 – 1 |
Sportivo Ameliano Sportivo Ameliano |
Libertad |
1 – 0 |
Club General Caballero JLM Club General Caballero JLM |
Paernu Jalgpallikl |
2 – 1 |
FCI Levadia U21 FCI Levadia U21 |
Viimsi MRJK |
0 – 2 |
Nomme United Nomme United |
AB Argir |
2 – 0 |
Skala Skala |
FC Zugdidi |
18 : 00Dừng |
Merani Martvili Merani Martvili |
Samtredia |
18 : 00Dừng |
FC Shevardeni 1906 FC Shevardeni 1906 |
Partizan Beograd |
4 – 1 |
Vojvodina Vojvodina |
Cukaricki |
2 – 2 |
Radnicki Nis Radnicki Nis |
Radnicki Novi Beograd |
2 – 1 |
FK Graficar FK Graficar |
OFK Vrsac |
0 – 0 |
FK Sloboda Uzice FK Sloboda Uzice |
Radnicki Sremska Mitrovica |
1 – 0 |
Proleter Proleter |
Macva Sabac |
0 – 0 |
Zlatibor Zlatibor |
FC FCSB |
3 – 2 |
ACS Champions FC Arges ACS Champions FC Arges |
Botosani |
1 – 1 |
Universitat Cluj Universitat Cluj |
Unirea Constanta |
3 – 1 |
FC Buzau FC Buzau |
Chrobry Glogow |
2 – 2 |
Odra Opole Odra Opole |
PAOK FC
|
1 – 2 |
Panathinaik Panathinaik |
PAS Giannina |
1 – 4 |
Panetolikos Panetolikos |